close

Hakkımızda

close
Muskebi Mh, Kongre Sk, No 11, Midtown, Bodrum, Muğla
+90 532 481 62 44 | +90 252 316 73 43

Oya Properties müşterilerine benzersiz bir gayrimenkul ve yatçılık deneyimi için değer bildirimi sunmaktan gurur duymaktadır. Aşağıda sunduğumuz “Değer Bildirimi” Oya Properties ile çalışmanız için kolay karar vermenizi sağlayacaktır.

SERVİS ODAKLI
“Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyoruz ve hemen yanıt veriyoruz. Başarımızla gurur duyuyoruz, ancak sonuç olarak, müşterilerimiz mutlu olduğunda gerçekten başarılı oluyoruz “diyor Kurucu Oya Polat ve devam ediyor: “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve karşılamak ilk önceliğimizdir.”

Bodrum ve Alaçatı da Oya Properties kolektif uzmanlığı, deneyimi, coşkusu ve mükemmeliyeti rakipsizdir.

DETAYLARA DİKKAT
Oya Properties, her bir işlemde tüm nüanslar üzerinde tek tek yoğunlaşır ve fark edilmeyen bir ayrıntı kalmadığından emin olur. Satın alma ve satma sürecinin her adımında, hiçbir şeyin atlanmadığından emin olmak için kendi özel CRM veritabanını kullanarak yakından ilgilenir.

SINANMIŞ GERÇEK SONUÇLAR
En yüksek dürüstlük, iş etiği ve müşteri odaklı hizmet standartlarına adanmışlığımız, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin olumlu geribildirimleri ile kanıtlanmıştır.

“Şirketimize ait mülkün satışı sırasında bize son derece Profesyonelce destek veren, büyük bir titizlik, özen ve şeffaflık içinde çalışan Sn. Oya Polat’ı, mülk alım/satım ve kiralamalarında gerçek emlak danışmanlığı arayışı içinde olan herkese tavsiye ederiz.”
KARNAVAL MEDIA GROUP

“Oya Polat is working for us as Real Estate Agent since 2 years, with Professionally & Reliability. We are happy to go on working with her.”
GIUSEPPE SCOGNAMIGLIO  |  Former İtalian Consul İzmir

“Oya organized one of the most memorable family vacation to Turkey for us. It was our first time, and had no idea how beautiful the experience was going to be. We enjoyed the crew, the “GULET”, the country and highly recommend her services.”
AYAZ MAHMUT  |  Founder, West Branch Capital